Menu

Stillinger og resultater

Næste kampe
Januar 2018
20.
lørdag
11.00
Hadsund B
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 1 - Eliteserien (2000-01) 11M • Pulje 160
Hadsund Stadion
FC Horsens
Hadsund Stadion
20.
lørdag
11.24
Gug B
Herrer
Senior
Herrer B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 103
Aså Hallen
Hadsund B (1)
Aså Hallen
20.
lørdag
12.12
Hadsund B (1)
Herrer
Senior
Herrer B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 103
Aså Hallen
Dronninglund IF
Aså Hallen
20.
lørdag
12.36
Skovsgaard B
Herrer
Senior
Herrer B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 103
Aså Hallen
Hadsund B (1)
Aså Hallen
21.
søndag
10.24
Biersted/Nørhalne/Vadum
Herrer
U16
U16 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 121
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
11.00
Skalborg SK
Herrer
U16
U16 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 121
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
11.36
ASV/HB (2)
Herrer
U16
U16 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 121
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF (3)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
12.00
Vraa/Børglum IF
Herrer
U16
U16 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 121
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
12.24
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
U16
U16 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 121
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
13.24
ASV/HB (1)
Herrer
U16
U16 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 120
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornum IF (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
13.48
Hjørring IF (1)
Herrer
U16
U16 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 120
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
14.24
ASV/HB (1)
Herrer
U16
U16 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 120
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Jetsmark IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
15.12
ASV/HB (1)
Herrer
U16
U16 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 120
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
21.
søndag
15.48
Hjørring IF (2)
Herrer
U16
U16 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 120
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
ASV/HB (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
27.
lørdag
09.00
IF Skjold Sæby
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (05) Ombrydning • Pulje 830
Brønderslev Hallen
Hadsund B (2)
Brønderslev Hallen
27.
lørdag
09.30
Hadsund B (1)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (05) Ombrydning • Pulje 830
Brønderslev Hallen
Brønderslev IF
Brønderslev Hallen
27.
lørdag
09.45
Hadsund B (2)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (05) Ombrydning • Pulje 830
Brønderslev Hallen
Team Horne-Hirtshals
Brønderslev Hallen
27.
lørdag
10.00
Hadsund B (1)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (05) Ombrydning • Pulje 830
Brønderslev Hallen
AaB
Brønderslev Hallen
28.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 11
Hadsund Kunstgræsbane
Hadsund B
Hadsund Kunstgræsbane
28.
søndag
10.40
Hadsund B
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 11
Hadsund Kunstgræsbane
Arden IF/Terndrup IF
Hadsund Kunstgræsbane
28.
søndag
11.20
Hadsund B
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 11
Hadsund Kunstgræsbane
Hjørring IF (2)
Hadsund Kunstgræsbane
28.
søndag
12.00
ASV/HB
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 805
Als Hallen
Aalborg KFUM
Als Hallen
28.
søndag
13.15
Brønderslev IF
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 805
Als Hallen
ASV/HB
Als Hallen
28.
søndag
13.40
ASV/HB
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 805
Als Hallen
Team Horne-Hirtshals
Als Hallen